Zwiększ rentowność, zyskaj nowych klientów


Zarówno tworzenie nowej placówki, jak restrukturyzacja istniejącej wymaga wiedzy i doświadczenia specjalistów z wielu dziedzin. Zaczynając od architektów, kończąc na znalezieniu firm outsourcingowych m.in. w zakresie usług sprzątających. Świadczone przez nas i naszych partnerów usługi doradztwa można podzielić wg. kryterium celu: Zwiększania obrotów i zwiększania rentowności.

Doradztwo dla zwiększania obrotów

Marketing - badanie rynku, opracowanie marki oraz strategii marketingowej, wystrój wnętrza, strona internetowa, materiały reklamowe, realizacja lokalnej kampanii marketingowej.

Zwiększanie rentowności

Zatrudnienie - analiza struktury zatrudnienia, kosztów pracy, oraz optymalizacji formy i wymiaru zatrudnienia specjalistów i personelu niemedycznego

Usługi zewnętrzne - analiza kosztów usług zewnętrznych, oraz ich optymalizacja.

Wprowadzanie nowych usług mających na celu zwiększenie wykorzystywania przestrzeni tj. medycyna estetyczna, sprzedaż profesjonalnych artykułów dla higieny jamy ustnej.
 
Dowiedz się więcej o tym co możemy dla Ciebie zrobić
Wypełnij formularz, odbądź bezpłatne spotkanie z naszym doradcą, powiedz nam o Twoich potrzebach i oczekiwaniach a poinformujemy Cię o ofertach, które będą spełniały twoje oczekiwania.
 
 


Aktualności:

Zakładać klinikę vs kupić gotowa klinikę?

Ten dylemat ma każdy z nas, który decyduje sie aby byc „na swoim” kierując sie względami ekonomicznymi. Lekarze, którzy wybierają drogę budowania kliniki od podstaw kupując lokal lub kupując działkę aby następnie zbudować lokal, robią to czasem z powodu braku klinik do sprzedania na rynku. Najczęściej jednak decyzja zakładania kliniki bazowana jest na przesłankach psychologicznych a nie ekonomicznych.Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone © 2014 Wszelkie korzystanie z materiałów z niniejszej strony internetowej możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody:
UniMedice Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000462553, NIP: 5213645798, REGON: 146587710.