Znajdź spółkę lub lokal pod usługi medyczne


Świadczymy usługi pośrednictwa w obrocie spółkami medycznymi, oraz nieruchomościami przeznaczonymi na działalność leczniczą. Zarówno w przypadku obrotu spółkami, jak i w obrocie nieruchomościami skupiamy się wyłącznie na działalności medycznej co pozwala nam określać ważne cechy wartości lokalu/spółki niewidoczne nawet dla specjalisty od nieruchomości, lub rzeczoznawcy z zakresu wyceny spółek nie mających medycznej specjalizacji, które jednak mogą się okazać najistotniejszymi dla posiadacza takiego lokalu/kliniki.
 
Jeżeli poszukujesz lokalu / spółki
Wypełnij formularz, odbądź bezpłatne spotkanie z naszym doradcą, powiedz nam o Twoich potrzebach i oczekiwaniach a powiadomimy Cię o ofertach, które będą spełniały twoje kryteria.
 
 


Aktualności:

Zakładać klinikę vs kupić gotowa klinikę?

Ten dylemat ma każdy z nas, który decyduje sie aby byc „na swoim” kierując sie względami ekonomicznymi. Lekarze, którzy wybierają drogę budowania kliniki od podstaw kupując lokal lub kupując działkę aby następnie zbudować lokal, robią to czasem z powodu braku klinik do sprzedania na rynku. Najczęściej jednak decyzja zakładania kliniki bazowana jest na przesłankach psychologicznych a nie ekonomicznych.Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone © 2014 Wszelkie korzystanie z materiałów z niniejszej strony internetowej możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody:
UniMedice Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000462553, NIP: 5213645798, REGON: 146587710.