Pozyskaj finansowanie na zakup lokalu / spółki


Nasze usługi dotyczą zarówno pośrednictwa w znalezieniu finansowania - kredytu, pożyczki, lub zaangażowania kapitału prywatnych inwestorów, jak również usług związanych z przygotowaniem dokumentacji inwestycyjnej.

Pośrednictwo finansowe

Usługi pośrednictwa są nieodpłatne, gdyż ta część usług jest świadczona na koszt instytucji udzielającej kredytu / pożyczki podobnie jak są wynagradzani prowizją pracownicy banku.

Pomoc w przygotowaniu dokumentacji

Każde przedsięwzięcie, które jest finansowane z kredytu bankowego wymaga przygotowania pełnowartościowej dokumentacji pozwalającej instytucji finansowej powierzającej swoje środki oszacować poziom ryzyka takiej inwestycji.

Jeżeli nie czujesz się na siłach przygotować ją samodzielnie, lub wolisz zlecić tą czynność specjalistom możemy odpłatnie pomóc w jej przygotowaniu. Dzięki współpracy z podmiotami specjalizującymi się w pośrednictwie kredytowym, oraz własnej wiedzy z zakresu działalności medycznej jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów w zakresie przygotowania takiej dokumentacji pod potrzeby instytucji finansowych, oraz pośrednictwo w znalezieniu najkorzystniejszego źródła finansowania inwestycji.
 
Dowiedz się więcej o tym co możemy dla Ciebie zrobić
Wypełnij formularz, odbądź bezpłatne spotkanie z naszym doradcą, powiedz nam o Twoich potrzebach i oczekiwaniach a poinformujemy Cię o ofertach, które będą spełniały twoje oczekiwania.
 
 


Aktualności:

Zakładać klinikę vs kupić gotowa klinikę?

Ten dylemat ma każdy z nas, który decyduje sie aby byc „na swoim” kierując sie względami ekonomicznymi. Lekarze, którzy wybierają drogę budowania kliniki od podstaw kupując lokal lub kupując działkę aby następnie zbudować lokal, robią to czasem z powodu braku klinik do sprzedania na rynku. Najczęściej jednak decyzja zakładania kliniki bazowana jest na przesłankach psychologicznych a nie ekonomicznych.Wszelkie prawa autorskie zastrzeżone © 2014 Wszelkie korzystanie z materiałów z niniejszej strony internetowej możliwe wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody:
UniMedice Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000462553, NIP: 5213645798, REGON: 146587710.